Zveřejněno 3. 5. 2024

Skvělé 4. místo v krajském finále v MINIFOTBALU.

Historického úspěchu dosáhli naši starší žáci v krajském finále v Minfotbalu základních škol Ústeckého kraje.

V konkurenci fotbalových škol z Teplic, Ústí nad Labem, Mostu a vítězných týmů z Děčína, Loun a Litoměřic si naši fotbalisté vedli skvěle. S přehledem vyhráli svoji skupinu a postoupili mezi nejlepší čtyři týmy Ústeckého kraje. V zápase o finále je čekal favorit soutěže tým ZŠ Edisonova Teplice. Družstvo z ústecké akademie složené z nejlepších hráčů kraje bylo již nad naše síly. Po prohře 0 : 4 nás čekal v zápase o třetí místo tým z Ústí nad Labem. Po remíze 2 : 2 o vítězi rozhodly penalty, ve kterých nakonec vyhráli fotbalisté z krajského města.

Naší školu reprezentovali: Patrick Williams, David Rezek, Jan Kučera, Matěj Žolták, Hynek Svoboda, Jiří Kos, Ondřej Misar, Zbyněk Jelínek, Míla Dvořák a Jiří Krutský.

Děkuji všem za reprezentaci školy.